Rendszerkezelő

Feladatok

A munkakör célja az Inno-Comp Kft. gyártósorainak működtetése a termelési programban meghatározott termékek előállítása érdekében, valamint az ehhez kapcsolódó tisztítási, előkészítési, utókezelési, csomagolási és kiegészítő tevékenységek elvégzése.

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • 1-2 év hasonló és/vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Csapat- és önálló munkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség

Információ

Előnyt jelent: targonca vezetői jogosítvány megléte vezető állásos, vezető üléses és gyalogkíséretű géptípusokra; emelőgép kezelői képesítés megléte.

Amit ajánlunk: béren kívüli juttatások, hosszú távú munkalehetőség, stabil munkáltatói háttér, változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés.

Munkarend: 8 órás megszakítás nélküli munkarend (4 műszak).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és Ön megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a következő postacímre, vagy e-mail címre!

3581 Tiszaújváros, Pf.:118.

szucs.szilvia@innocomp.hu

+36 (49) 542-084 /121

Jelentkezési határidő: 2019. 03. 31.

Integrated and independent compounder

Trust is Value

Rólunk